PoznanDetoks.pl

O nas

O nas- poznandetoks.plKameralna, zaciszna dzielnica sprzyjająca relaksowi, luksusowe wnętrza wyposażone we wszelkie wygody, profesjonalna opieka świetnie wyszkolonego personelu medycznego oraz wsparcie życzliwego i doskonale znającego problematykę zespołu psychologów i terapeutów – to wszystko czeka w mieście Poznań na pacjentów ośrodka Agnus, planujących terapię czy odtruwanie.

 

Zajmujemy się terapią uzależnień i współuzależnienia oferując naszym pacjentom kompleksową pomoc w walce z nałogami takimi jak alkoholizm, narkomania czy seksoholizm. Pomagamy w zwalczaniu zakupoholizmu, lekomanii czy uzależnień od internetu i komputerów. Odtruwanie, pełne wsparcie terapeutyczne ze strony doświadczonych poznańskich specjalistów, możliwość korzystania z rozmaitych form terapii – stacjonarnej, dziennej czy ambulatoryjnej – każdy pacjent naszego ośrodka traktowany jest indywidualnie i z należytą troską. Zatrudniony w naszej placówce personel doskonale wie, że terapia czy proces odtruwania organizmu jest wyjątkowo stresującym i trudnym okresem w życiu każdego pacjenta, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w placówce był możliwie najprzyjemniejszym i efektywnie spędzonym czasem.

 

Otaczamy również profesjonalną opieką osoby, które nie mają problemów z nałogami i nie wymagają odtrucia, lecz są członkami rodzin, w których tego typu problemy występują. Takim pacjentom – osobom współuzależnionym – proponujemy terapię indywidualną lub spotkania w grupach wsparcia.

 

Z naszej pomocy korzystają osoby zamieszkujące nie tylko Poznań, ale także inne polskie miasta – cieszymy się doskonałą opinią wśród szerokiego grona pacjentów.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki – gwarantujemy, że czas spędzony w ośrodku Agnus będzie owocny i przyniesie pozytywne zmiany w Państwa życiu.

 

Potrzebujesz pomocy?

lub zadzwoń: 500 333 600 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | PoznanDetoks.pl