PoznanDetoks.pl

Czym jest detox organizmu

Co to jest detox? - poznandetoks.plLeczenie uzależnień to długotrwały i skomplikowany proces, wymagający dobrze dobranej terapii oraz wsparcia życzliwych terapeutów. Poznań to miasto, które może poszczycić się wieloma profesjonalnymi klinikami, oferującymi detox i późniejszą terapię, mającą na celu uwolnienie pacjenta od szkodliwego nałogu. Jedną z najlepszych tego typu placówek jesteśmy my – niepubliczny ośrodek terapii uzależnień i współuzależnienia Agnus, mieszczący się w zacisznej i spokojnej okolicy na peryferiach Poznania. To właśnie do nas warto się zgłosić, aby przejść detoks – bardzo ważny krok, od którego zaczyna się podróż w stronę zdrowia. Alkoholizm, narkomania, seksoholizm, uzależnienie od internetu i komputera – to  problemy, z którymi zgłaszają się do nas pacjencji zamieszkujący nie tylko Poznań, ale całą Polskę.

 

Detoksykacja organizmu jest dla pacjenta trudnym okresem. Odstawienie substancji uzależniających bez profesjonalnej opieki doświadczonych lekarzy to męczący proces, dlatego w odtruwaniu organizmu (detoksie) tak ważne jest, aby likwidować lub zmniejszać przykre objawy. Można to osiągnąć poprzez podawanie osobie przechodzącej detox mieszanki leków i płynów – dzięki temu możliwe jest łagodne przejście w stan trzeźwości, jednocześnie maksymalnie ograniczając nieprzyjemne doznania. Właściwa opieka farmakologiczna oraz wsparcie ze strony psychoterapeutów to gwarancja udanego ‘pierwszego kroku’, w wyniku którego z organizmu pacjenta usuwane są wszystkie szkodliwe toksyny. Profesjonalnie przeprowadzony detoks to natychmiastowa poprawa samopoczucia i doskonały początek terapii, dlatego warto zadbać o jego prawidłowy przebieg.

 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki wszystkie osoby zainteresowane detoksem – gwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc nie tylko w czasie przechodzenia detoxu, ale także w trakcie późniejszej terapii, mającej za zadanie uwolnić państwa od nałogów.


Potrzebujesz pomocy?

lub zadzwoń: 500 333 600 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | PoznanDetoks.pl