PoznanDetoks.pl

Odtruwanie narkotykowe - Poznań

Detox narkotykowy - poznandetoks.plOsoby uzależnione od narkotyków zapraszamy na odtrucia do poznańskiego ośrodka Agnus, gdzie zapewniamy kompleksową opiekę w trakcie detoxu narkotykowego oraz późniejszą, indywidualnie dobraną terapię, mającą na celu uwolnienie pacjenta od przymusu zażywania narkotyków. Doskonale rozumiemy, jak trudne może być podjęcie decyzji o rozpoczęciu odtrucia narkotykowego i droga do wyjścia z nałogu. Tym bardziej, staramy się wspierać naszych Pacjentów w codziennej walce o wyjście z narkotykowego uzależnienia. Nasze detoksy to połączenie terapii farmakologicznej i psychologicznej, dzięki czemu odtrucie narkotykowe przywraca równowagę organizmu oraz psychiki.

 

Odtruwanie narkotykowe – proces usuwania nagromadzonych w organizmie toksyn, zwany również detoxem – polega przede wszystkim na redukowaniu nieprzyjemnych objawów, spowodowanych odstawieniem substancji uzależniających. Odtrucie narkotykowe jest możliwe dzięki podaniu pacjentowi płynów oraz różnorodnych leków przeciwbólowych, nasennych czy hamujących wymioty etc. Odpowiednio dobrane farmaceutyki oraz ciągła obserwacja pacjenta przechodzącego proces odtruwania narkotykowego to gwarancja powodzenia tego trudnego przedsięwzięcia.

 

Odtrucie narkotykowe – Poznań i okolice

Odtruwanie narkotykowe to pierwszy kroku ku zdrowiu – zatrudnieni  w Agnusie najlepsi  terapeuci i psychologowie otoczą kompleksową opieką każdego pacjenta, który przejdzie detox narkotykowy i jest zainteresowany kontynuowaniem leczenia. Terapia poprzedzona jest wnikliwym wywiadem przeprowadzonym przez lekarza prowadzącego. Wszyscy pacjenci zgłaszający się na odtrucie narkotykowe mogą skorzystać z całodobowego pobytu w placówce.  Ośrodek terapii uzależnień Agnus to miejsce, które warto obdarzyć zaufaniem – na detox narkotykowy zgłaszają się do nas przede wszystkim osoby zamieszkujące Poznań, lecz przyjeżdżają do nas też pacjenci z całej Polski, którym oferujemy profesjonalne wsparcie medyczne na czas odtrucia oraz późniejszą, kompleksową terapię.

 

Gwarantujemy dyskrecję oraz komfortowe warunki pobytu, (…) które mają wpływ na całość terapii.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka – Poznań i jego zaciszne okolice, w których mieści się nasza placówka to idealne miejsce na rozpoczęcie terapii, a powrót do zdrowia i spokojne życie wolne od uzależnienia narkotykowego pozwoli na normalne funkcjonowanie.  Zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy?

lub zadzwoń: 500 333 600 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | PoznanDetoks.pl