PoznanDetoks.pl

Detox alkoholowy - odtruwanie Poznań

Detox alkoholowy - poznandetoks.plOdtruwanie alkoholowe – czyli tzw. popularny ‘detoks alkoholowy’ – to bardzo ważny moment w leczeniu uzależnień, moment często mający ogromny wpływ na całokształt procesu terapeutycznego, w wyniku którego osoba uzależniona od alkoholu czy innych używek zaczyna wracać do zdrowia. Ośrodek leczenia uzależnienia i współuzależnień AGNUS w Poznaniu oferuje swoim Pacjentom skuteczne i profesjonalne formy terapii detoksykacyjnej, pozwalającej oczyścić organizm z zatrucia substancjami psychoaktywnymi oraz detoksu alkoholowego. Z naszej oferty skorzystało wielu Pacjentów zamieszkujących Poznań i okoliczne miejscowości.

 

Odtruwanie alkoholowe

Aby detox przebiegał bez zarzutu i nie wywoływał u osoby przechodzącej odtrucie alkoholowe niepożądanych objawów, należy przeprowadzać go pod czujnym okiem lekarzy. Profesjonalna opieka medyczna może bowiem pomóc w łagodniejszym i skuteczniejszym procesie odtrucia, bez którego nie może być mowy o rozpoczęciu leczenia.

 

Naszym pacjentom zamieszkującym Poznań i inne miasta Polski zapewniamy profesjonalne wsparcie doświadczonych lekarzy, którzy umiejętnie dobierają leki oraz płyny, mające na celu złagodzenie ubocznych skutków detoxu. Właściwie zestawione ze sobą środki farmakologiczne sprawią, że proces odtrucia organizmu będzie przebiegał łagodnie i bez komplikacji, które mogłyby zaburzyć ten etap zdrowienia.

 

Odtrucia w Poznaniu i okolicach

W detoksie bardzo ważne jest również wsparcie psychiczne, okazane osobie decydującej się na odtruwanie alkoholowe. Dlatego w poznańskim ośrodku Agnus zatrudniamy doskonale wykwalifikowaną kadrę psychologów i terapeutów, którzy potrafią zadbać o samopoczucie psychiczne osoby przechodzącej odtrucie. Terapia indywidualna lub grupy wsparcia, wyczerpujące konsultacje psychologiczne i możliwość zaproszenia na spotkania osób z rodziny osoby uzależnionej – każdy pacjent kliniki słynącej z dużej skuteczności w leczeniu nałogów traktowany jest indywidualnie oraz z należytym szacunkiem. Jeśli zatem decydują się Państwo na detoks alkoholowy, a Poznań leży blisko waszego miejsca zamieszkania, gorąco namawiamy do skorzystania z naszej pomocy – dzięki niej niezbędny w powrocie do zdrowienia detox będzie miał łagodny przebieg, a Państwo poczują się wolni od zatruwających toksyn.


Potrzebujesz pomocy?

lub zadzwoń: 500 333 600 24h/7

Copyright © AGNUS terapia | PoznanDetoks.pl